Kézi csomagoló (Debrecen)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Kézi csomagoló

(Debrecen)

Feladatok:

  • Műanyag csövek csomagolása és raklapra helyezése, pántolása
  • Kézi anyagmozgatás, gépkezelési feladatok ellátása
  • Betanított munkafolyamatok elvégzése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos, munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Monotonitástűrés, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, biztos kereset
  • Hosszú távú határozatlan idejű szerződés
  • Munkába járás támogatása
  • Havi juttatások

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 259 5573-as telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/kezi-csomagolo-debrecen/6176

10113