Key Account Manager

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág IT, informatika
  • Végzettség felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Üzleti látogatások bonyolítása meglévő és új ügyfeleknél
  • Gyártási kapacitás értékesítése
  • Árajánlatok és műszaki terv kidolgozása
  • Szerződések előkészítése, majd a szerződésszerű végrehajtás felügyelete.
  • Új projektek bevezetése, műszaki tanácsadás
  • Riportok készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (műszaki menedzser, gépészmérnök)
  • Legalább 3-5 éves autóipari gyártásban illetve hasonló területen szerzett tapasztalat
  • autóipari beszerzés/fémipari tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • LEAN módszertani ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/it-mernok/key-account-manager/934

9730