Key Account Manager (Orosz)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem szükséges
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol, Orosz

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Export kapcsolatok fejlesztése valamint kialakítása a kelet európai piacon
  • Új partnerek felkutatása, az értékesítési lehetőségek feltárása
  • A meglévő vevőállomány kezelése
  • Értékesítési stratégia kidolgozásában való aktív részvétel
  • Promóciók tervezése , új termékek bevezetésének koordinálása

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny a kereskedelmi)
  • Orosz és Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számitógépes ismeretek (Office)
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség

 Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar

 Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/kereskedelem-logisztika/key-account-manager-orosz/6157

10044