Kereskedelmi menedzser

  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Kereskedelem, Értékesítés
  • Nyelvtudás Angol

A BT&SONS Kft., Magyarország egyik legjelentősebb nyílászáró-kellék forgalmazója

KERESKEDELMI MENEDZSER

munkatársat keres.

Feladatok:

  • meglévő és leendő partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás

  • az értékesítési folyamat felügyelete, reklamációkezelés

  • piacelemzés, partnerkapcsolatok bővítése

Elvárások:

  • kereskedelmi szakirányú végzettség vagy releváns tapasztalat

  • kiváló kommunikációs és empatikus készség

  • megnyerő, magabiztos fellépés

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • nyílászáró-gyártás, kereskedelem területen szerzett tapasztalat

  • SAP Business One ismeret

  • tárgyalóképes angol (és román) nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér

  • szakmai fejlődési lehetőség

  • kreatív, változatos feladatkör

  • határozatlan idejű foglalkoztatás, teljes munkaidő

A jelentkezéseket e-mailben várjuk:

E-mail: karrier@btandsons.hu

9044