Karbantartó technikus

Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:

• A termelés működését biztosító technikai berendezések, gépsorok zavartalan és balesetmentes üzemelésének biztosítása
• A keletkezett elektromos hibák azonnali, illetve rövid időn belüli elhárítása
• A technológiai folyamatosságot befolyásoló hibák elhárítása, ellenőrzése a termelésből kiesett munkaórák számának minimálisra csökkentés.
• Köteles a karbantartási utasítás alapján és a karbantartási terv (TPM) alapján a karbantartási feladatokat elvégezni a munka-, környezet és tűzvédelmi szabályok betartása mellett
• Az elvégzett karbantartásokat, javításokat minden esetben az SAP rendszeren keresztül kell dokumentálni. A javítás, karbantartás során elvégzett átalakításokat a villamos rajzon feltüntetni, engedélyeztetésre a közvetlen munkahelyi vezetőjének előterjeszteni.

Ön az ideális jelölt, ha:
• Szakirányú technikusi végzettséggel rendelkezik (villamos területen)
• Elektromos készülékekkel kapcsolatos ismerete és üzemeltetésükben szerzett tapasztalata van
• Megbízható, elhivatott
• Lelkiismeretes, képes önálló munkavégzésre
• Kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezik
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel, Outlook)

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása, akár szerződéses járatokkal is
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

9150