Junior és Szenior Gyártási folyamatfejlesztő mérnök (Vas megye)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Pályakezdő, Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Főiskola, Egyetem
  • Nyelvtudás Angol, Német

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk, műszakilag felkészült kollégát, gyártási folyamatfejlesztő mérnök munkakörbe.

Az új kolléga számára fejlett, magas színvonalú munkakörnyezet, nemzetközi karrier – és fejlődési lehetőség, biztosítják a kihívásokkal teli szakmai munkát.

A leendő munkatárs feladatai:

– Új gyártósorok áttelepítésénél gyártási folyamatok felügyelete, a termelés támogatása
– Munkautasítások készítése
– A gyártási folyamat optimalizálása (LEAN eszközökkel), fejlesztése az új és jelenleg gyártásban lévő termékre
– Folyamat felügyeleti eljárások készítése
– Selejtcsökkentésre irányuló tevékenység, hibakeresés, okok feltárása, javító intézkedések bevezetése
– A kimenő termékek minőségi előírásainak ismerete
– Részvétel auditok előkészítésében

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

– Felsőfokú műszaki végzettség (előny gépészmérnök végzettség)
– 1 – 4 éves gyártástechnológus/folyamatfejlesztő mérnöki tapasztalat
– Magabiztos MS-Office használat
– Erős középfokú angol vagy német nyelvtudás
– Erős műszaki érzék elméleti és gyakorlati szinten
– Jó csapatjátékos
– Nagyfokú rugalmasság
– Önálló, kezdeményező és kreatív gondolkodásmód
– PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit a Megbízónk nyújt:

– Korszerű technológia, folyamatos innováció
– Változatos, kihívást jelentő munkakör
– Kellemes munkahelyi légkör
– Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi nagyvállalati környezetben
– Külföldi kiküldetés során új technológia megismerésének, tanulmányozásának a lehetősége
– Versenyképes jövedelem, és kiegészítő juttatási csomag

Munkavégzés helye: Vas megye

9422