Irodai asszisztens

Határozatlan idejűTeljes munkaidős

A Mester-Építő Kft. keres irodai asszisztens munkakörbe kollégát.

Ellátandó feladatok:

  • titkársági feladatok (telefon, email, ügyfélfogadás, postázás, rendelések, stb.)
  • számlák iktatása,
  • szerződések nyilvántartása,
  • adatbázisok, nyilvántartások vezetése,
  • irattározás

Szükséges készségek:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • jó szervező- és problémamegoldó,
  • önálló munkavégzés,
  • közvetlen, alkalmazkodó személyiség,
  • üzleti etika ismerete,
  • jó megjelenés.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi, könyvelési ismeretek, tapasztalat,
  • B kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • teljes munkaidős foglalkoztatottság,
  • kulturált vállalati környezet

Juttatás:

  • bér megegyezés szerint

A jelentkezéshez fényképes önéletrajz elküldését kérjük, amelyben szíveskedjen bérigényét megjelölni, továbbá a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolatát kérjük csatolni. A dokumentumokat az info@mesterepito.hu email címre várjuk 2018. február 06-ig.

8966