HR asszisztens

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Humánerőforrás
  • Végzettség felsőfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • aktív részvétel a toborzással és kiválasztással kapcsolatos feladatok ellátásában
  • álláslehetőségek meghirdetése, hirdetési felületek kezelése
  • önéletrajzok előszűrése
  • interjúk szervezése, lebonyolítása, értékelése
  • HR adminisztráció
  • számlázással kapcsolatos feladatok ellátása
  • bérszámfejtés előkészítése
  • cég képviselete állásbörzéken

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeret
  • HR, asszisztencia területén szerzett tapasztalat
  • proaktív, eredményorientált szemlélet
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891 -es telefonszámon!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/hr-ugyfelszolgalat-ssc/hr-asszisztens/7223

10244