Hegesztőmérnök (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelvtudás Angol

Tudjuk, hogy a munkahely és a munkánk életünk meghatározó részei, számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Mi nem csak közvetítünk a partnerek között, de értéket is teremtünk azáltal, hogy munkánkat magas színvonalon, a jelölteket és a partnereket folyamatosan támogatva, visszajelzéseket adva végezzük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték, akik munkájukat professzionálisan látják el.
Multinacionális partnercégeink számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Hegesztőmérnök

Feladatok:
Termelési folyamatok kidolgozása és a kapcsolódó dokumentumok elkészítése
Új termék bevezetésében való aktív részvétel
Termelési adatok gyűjtése, kiértékelése, elemzése, termelékenység fejlesztése
A napi termelés támogatása és a gyártás elemzése
Az üzemelő gépek továbbfejlesztése, a gyártási, átfutási idő csökkentése
Tervezett gépátalakítások során közreműködés a specifikációk készítésében, illetve az ajánlatok elbírálásában
A szervezési, technikai és átállási veszteségek nyomon követése, folyamatos csökkentése
Részvétel gyártási hatékonyságot és produktivitást javító projektekben
A sztenderdektől való eltérés gyökér-okainak feltárása, javító és megelőző intézkedések meghozatala
Belső selejtköltségek folyamatos csökkentése

Elvárások:
Felsőfokú műszaki, gépész- vagy villamosmérnök diploma
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Hibaelemző, folyamatelemző képesség
Rugalmasság, terhelhetőség, feladatorientált hozzáállás

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

9130