Gyártástámogató mérnök – indítómotor gyártás területre

Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:
· Gyártási folyamatok, gyártó berendezések folyamatos fejlesztése
· Gyártósor technikai rendelkezésre állásának biztosítása, technikai veszteségeinek elemzése, intézkedések meghatározása akciók bevezetése a technikai rendelkezésre állás megtartására, növelésére
· Berendezésekhez tartozó dokumentációk napra készen tartása a dolgozók számára
· Gyártósori dokumentációk (Control Plan, FMEA, munkautasítások) kezelése és fejlesztése
· Vevői reklamációk kezelésében való aktív részvétel
· Gyártósori folyamatok fejlesztése (hatékonyság növelés, selejtcsökkentés)
· Új berendezések beüzemelésének koordinálása
· Új termékek bevezetéséhez szükséges dokumentációk kezelése
· Gyártástámogató mérnökhöz beosztott gyakornok felügyelete, vezetése
· Társosztályokkal (Karbantartási-, minőségbiztosítási osztály) való aktív együttműködés

Ön az ideális jelölt, ha:
· Néhány éves gyártásban (autóipar – előny) szerzett tapasztalattal rendelkezik
· Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök)
· Német és/vagy angol nyelvtudása van
· Megbízható, elhivatott
· Lelkiismeretes, képes önálló munkavégzésre
· Jól kezeli a konfliktusokat
· Jó kommunikációs, jó szervező és kapcsolatteremtő készségekkel rendelkezik
· Felhasználói szintű számítógépes ismeretek birtokában van
Amit kínálunk:
· Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
· Rugalmas munkaidő
· Hosszútávú karrierlehetőségek
· Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
· Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
· Széleskörű Cafeteria rendszer
· Munkába járás támogatása akár szerződéses járatokkal is
· Munkatársi kedvezmények városszerte
· Munkatársi és családi rendezvények

9149