Gyártástámogató mérnök – indítómotor gyártás területre

Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:

• Gyártási folyamatok, gyártó berendezések folyamatos fejlesztése
• Gyártósor technikai rendelkezésre állásának biztosítása, technikai veszteségeinek elemzése, intézkedések meghatározása akciók bevezetése a technikai rendelkezésre állás megtartására, növelésére
• Berendezésekhez tartozó dokumentációk napra készen tartása a dolgozók számára
• Gyártósori dokumentációk (Control Plan, FMEA, munkautasítások) kezelése és fejlesztése
• Vevői reklamációk kezelésében való aktív részvétel
• Gyártósori folyamatok fejlesztése (hatékonyság növelés, selejtcsökkentés)
• Új berendezések beüzemelésének koordinálása
• Új termékek bevezetéséhez szükséges dokumentációk kezelése
• Gyártástámogató mérnökhöz beosztott gyakornok felügyelete, vezetése
• Társosztályokkal (Karbantartási-, minőségbiztosítási osztály) való aktív együttműködés

Ön az ideális jelölt, ha:

• Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök)
• Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalata van
• Angol/német társalgási szintű nyelvtudással rendelkezik
• Rugalmasság, terhelhetőség jellemzi
• Önállóság, jó problémamegoldó készség jellemzi
• Csapatszellem jellemzi
• Előnyt jelent: autóiparban szerzett tapasztalat, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása, akár szerződéses járatokkal is
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

9404