Gumiabroncs szerelő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Autó ipar
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gumiabroncsok le és felszerelése gépjárművekről, centírozása
  • Gumiabroncsok pakolása, raktározása
  • A munkaeszközök és szerszámok szakszerű kezelése
  • A műhelyrend fenntartása és a szerelőműhely tisztántartása

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Felelősségteljes, megbízható, pontos munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és megoldó készség
  • Fizikai terhelhetőség, jó állóképesség

Előny:

  • Szakirányú végzettség

Amit a cég kínál:

  • Fix bér, biztos háttér
  • Pihenésre alkalmas szállás és hazautazás biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Debrecen
  • Győr

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 299 4255-ös telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gumiabroncs-szerelo/6149

10017