Gépkezelő

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakmunkásképző
  • Nyelvtudás Nem szükséges
Az állás részletei:

Contitech Magyarország

A ContiTech Magyarország Kft. Nyíregyházán működik. Ezen a telephelyen 1962. óta folyik különböző gumiipari termékek gyártása. A mai termék profil fokozatosan alakult ki, és a korábbi tulajdonos TAURUS által már a 70-es évek elejétől gyártott légrugók fejlesztése és előállítása is több mint 20 éve ehhez a telephelyhez kötődik. 2004. óta társaságunk, a légrugó termékek körében, a világon piacvezető ContiTech Air Spring Systems Üzleti egységhez tartozik. A ContiTech Magyarország Kft. – ben a légrugók termelése és értékesítése mellett, a hannoveri központhoz kapcsolódóan jelentős mérnöki tevékenységet is folytatunk. Társaságunk forgalmának közel felét a tehergépkocsikhoz és utánfutókhoz, autóbuszokhoz gyártott utánpótlás légrugók biztosítják, Ezeket a termékeket megrendelőink a világ közel 50 országában használják. .

Légy te is a Continental tagja a nyíregyházi gyárban!

Gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

> gépek kezelése és kiszolgálása a termelésben

> munkautasítások alapján történő betanított munkafolyamatok elvégzése

> betanított ellenőrzési feladatok elvégzése

> előny lehet: hasonló területen szerzett tapasztalat

Követelmények:

> szakmunkás végzettség

> Precíz, pontos munkavégzés

> csapatban való együttműködési készség

> több műszakos munkarend vállalása

> jó fizikum

Amit a megbízó nyújt:

> Hosszú távú stabil munkahely egy nemzetközileg elismert, dinamikusan növekvő cégnél

> Béren kívüli juttatások

> Fiatalos légkör, családbarát munkahely

> Kiemelt gépkocsi támogatás

Kérjük pályázatát, önéletrajz formájában személyesen, vagy az alábbi e-mail címen továbbítsa

felénk. Köszönjük együttműködését.

Kontakt személy: Szedlák Dóra, HR Koordinátor Email: toborzas.te_ny_fa@as.contitech.hu

ContiTech Magyarország Kft. Székhely: 4400 Nyíregyháza, Derkovits út 137. Tel: 42/551-338

www.continental-karrier.hu I www.facebook.com/ContinentalCareer I www.contitech.hu

9593