GÉPÉSZTECHNIKUS

Teljes munkaidős
  • Magyarország
  • Feladva: 2018.november.6.
  • Jelentkezési határidő: 2018.december.6.
  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány
  • Nyelvtudás Angol

Az Acoustic Geofizikai Szolgáltató Kft. keres munkatársakat vidéki és külföldi munkavégzéssel, szeizmikus módszerrel történő kőolaj- és földgázkutatási munkákhoz az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

  • technikumi végzettség, elektrohidraulikus gépek üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • angol nyelv tárgylóképes ismerete

Feladatok:

  • gépészeti berendezések, működést biztosító kiszolgáló rendszerek karbantartásának, javításának nyomon követése
  • a társaság által üzemeltetett járművek kezelési és karbantartási utasításainak ismeretében elvégzett javítások, karbantartások felügyelete, nyomon követése
  • az elvégzett munkák szervezeti előírásoknak megfelelően történő dokumentálásának rendszeres ellenőrzése
  • a járművek időszakos műszaki vizsgára történő felkészítésének koordinációja
  • részt vesz a járművek és eszközök állapotának felmérésében, dokumentálásában

Munkavégzés helye: vidék és külföld (Románia), hamarosan Debrecen és környéke

Szakmai önéletrajzát, a megpályázott pozíció feltüntetésével és fizetési igény megjelölésével a hr.ags@acousticgeo.com e-mail címre várjuk!

10247