Gépész fejlesztőmérnök

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelvtudás Angol
Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:

• Applikációs fejlesztési projektek támogatása: a szükséges dokumentációk (3D modellek, alkatrész-/ajánlati-/ termékrajzok, SAP darabjegyzékek, egyéb dokumentációk stb.) elkészítése és naprakészen tartása a termék fejlesztési folyamat előírásainak megfelelően
• Aktív részvétel a terméktervezési projekt folyamatában, részvétel az FMEA-kon és a rendszeres projekt illetve mérnökségi megbeszéléseken
• Mintarendelések esetén mintadarabjegyzék és az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
• Belső és külső auditok támogatása fejlesztői oldalról

Ön az ideális jelölt, ha:

• Gépészmérnök végzettséggel rendelkezik
• CAD és FEM ismeret előnyt jelent
• Középfokú angol nyelvtudása van
• Kezdeményezőkészség és önálló munkavégzés jellemzi
• Csapatmunkára való képességgel bír

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Rugalmas munkaidő
• Hosszútávú karrierlehetőségek
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

10195