Gépbeállító

  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Szakmunkásképző
  • Nyelvtudás Nem szükséges

A nemesvámosi Arconic-Köfém Kft. Munkatársakat keres nemesvámosi lokációjához Gépbeállító munkakörbe.

Feladatok:

  • Termelősoron lévő gépek beállítása, átállások elvégzése, gépek üzemeltetése, kezelése;
  • Többféle gépre keresünk Gépbeállítót: eszterga, köszörű, présgép, egyéb célgépek; • Minőségi önellenőrzés elvégzése ;
  • Gyártás dokumentálása;
  • Gépek, eszközök napi karbantartása;

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (gépi forgácsoló vagy géplakatos, vagy egyéb műszaki)
  • Egyetemes- vagy félautomata esztergagépen, vagy csúcsnélküli köszörűn, vagy présgépen szerzett munkatapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

• Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
• Hosszú távú, stabil foglalkoztatás, saját állományban
• Nemzetközi multinacionális környezet
• Munkába járás támogatása
• Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények
• Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, havi és éves bónusz)
• Magas műszakpótlék
• Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
• Egészségfejlesztés: vállalati masszázs,
gyümölcsnap, sport programok

8982