Folyamatmérnök

  • Munka tapasztalat Szükséges, Minimum 3 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelvtudás Angol
Az állás részletei:

Contitech Magyarország

Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több, mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 53 ország több, mint 200 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! Légy te is a Continental tagja. A ContiTech Magyarország Kft. Nyíregyházán közel 260 munkatársa kamionokhoz, vezetői ülésekhez, vasúti kocsikhoz és kabinokhoz gyárt légrugó rendszereket. A ContiTech a több évtizedes gumiipari tapasztalatra alapozva,2012-ben a nyíregyházi gyárban elkezdte gumikeverékek gyártását is, illetve 2016-ban indult el a hűtő-fűtő tömlők gyártása személyautókhoz.

Feladatai:

> Új termékek, gyártóeszközök tervezése

> Gyártási folyamatok optimalizálása

> Műszaki dokumentáció készítése

> A gyártási folyamattal kapcsolatos műszaki és minőségi problémák kezelése

> Rajzok, darabjegyzékek, FMEA, ellenőrzési terv készítése

Követelmények:

> Gépész/Mechatronikai mérnök végzettség

> Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

> Hasonló területen szerzett 3-5 év tapasztalat

> 3D-s tervezőprogramok ismerete, magabiztos használata

> Projektmunkákban szerzett tapasztalat

> Csapatjátékos attitűd, jó problémamegoldó készség

> Pontos, precíz munkavégzés, innovatív gondolkozás

Előny:

> Német nyelvtudás

> Új termék bevezetésében szerzett tapasztalat

> Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit a megbízó nyújt:

> Stabil céges háttér egy dinamikusan növekvő vállalatnál

> Családbarát légkör, rugalmas munkarend

> Versenyképes bér és béren kívüli juttatások

> Folyamatos szakmai fejlődés támogatása

Kontakt személy: Szedlák Dóra, HR koordinator, Email: toborzas.te_ny_fa@as.contitech.hu, Tel.: 06 42 551-338

ContiTech Magyarország Kft. Munkavégzés helye: 4400 Nyíregyháza, Derkovits út 137.

www.continental-karrier.hu I www.facebook.com/ContinentalCareer I www.contitech.hu

9590