Folyamatmérnök

Az állás részletei:

Feladatok:
– Alumínium termékek gyártási folyamatainak kidolgozása és bevezetése
– Részvétel az áttelepítési és új projektek bevezetésében
– Új berendezések elvárás füzeteinek összeállítása és a gép beszerzésekben szakmai támogatás nyújtása a projekt csapat számára
– A termelési folyamat folyamatos fejlesztése költség-, idő- és minőségügyi szempontok alapján
– Technológiai és gyártási dokumentációk készítése, változások menedzselése, archiválása
– Felmerülő műszaki problémák megoldásának támogatása
– Eredményesség elemzése
– Együttműködés az érintett magyarországi és központi részlegekkel, az új technológia bevezetésének kapcsán

Elvárások:
– Felsőfokú gépészmérnöki és /vagy villamosmérnöki végzettség
– Autóiparban, folyamatmérnöki területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
– Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás
– Microsoft Office ismeret
– Jó problémamegoldó képesség
– Analitikus gondolkodás
– Képesség önálló munkavégzésre szűk határidők betartása mellett
– Csapatjátékos, jó kommunikációs készséggel

Előnyt jelent:
– SAP jártasság
– AutoCad ismeret
– Jártasság problémamegoldó módszerekben
– Angol és német nyelvek együttes ismerete

Amit kínálunk:
– Kiemelkedő kereseti lehetőség, széles körű juttatásokkal
– Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
– Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
– Biztos munkahely elkötelezett munkatársaknak

9040