Folyamat specialista

  • Munka tapasztalat Minimum 1 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelvtudás Angol
Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:

• Folyamatok elemzése, fejlesztése és javítása
• Gyártási folyamatok elemzése, probléma esetén a probléma okának felderítése és a már meglévő problémák megoldásához szükséges ellenintézkedések bevezetése
• Az újonnan elindítani kívánt folyamatok érdekében történő tesztelés előkészítésének és végrehajtásának összegzése
• Új folyamatok bevezetése, elindítása és jóváhagyása
• Más SEG Automotive gyárakkal való együttműködés
Ön az ideális jelölt, ha:
• Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök)
• Kommunikációs angol nyelvtudása van
• Hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
• Rugalmasság, terhelhetőség jellemzi
• Felelősségtudat és önállóság jellemzi
• Kiváló problémamegoldó készséggel bír
• Csapatmunkára való képességgel bír

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Rugalmas munkaidő
• Hosszútávú karrierlehetőségek
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

9147