Felszolgáló

  • Munka tapasztalat Szükséges
  • Iparág Idegenforgalom, Vendéglátás
  • Végzettség Középfokú végzettség, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Gyönyörű festői környezetben, a Zemplén szívében 2018. nyarán

 nyitja meg kapuit az Újhutai Kastélyszálló.

Újhuta Kastélyszálló logó

Az impozáns létesítmény az eredeti állapotát megőrző elemekkel, korabeli vadászkastély-stílusban, a mai kornak megfelelő minőségi elvárásoknak és kényelemnek eleget téve várja a pihenni vágyó vendégeit.

Újhuta Kastélyszálló képek

A Kastélyszálló zavartalan működésének érdekében felvételt hirdetünk az alábbiak szerint.

FELSZOLGÁLÓ

Ellátandó feladatok:

– Szállodai étkeztetés lebonyolítása

– Vendégek fogadása, kiszolgálása

– Előkészítési és leszedési feladatok ellátása

– Elszámolások készítése

Elvárások:

– Középfokú szakirányú végzettség

– Jó kommunikációs készség és udvariasság

– Megbízhatóság

– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Stabil nagyvállalati háttér

– Versenyképes bérezés

– Kiemelkedő béren kívüli juttatás

– Megbecsülés

Fényképes önéletrajzát a ujhuta.toborzas@femalk.hu címre várjuk.

10039