Senior külkereskedelmi tanácsadó

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek export értékesítésének, import beszerzés támogatása, ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • A meglévő export-import partnereinkkel kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása
  • Rendelések előkészítése, és leadása a külföldi beszállító partnerek felé
  • A raktári dolgozók tájékoztatása az áruk érkezéséről
  • Vámkezelési folyamatban való közreműködés
  • A beérkezett import áru készletre vétele, az áruátvételhez szükséges dokumentumok ellenőrzése, a beérkezett áru rendszerben történő rögzítése

Elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs, tárgyaló-és kapcsolatteremtő készség
  • Számítógépes (Office) ismeretek
  • Felelősségteljes munkavégzés, precizitás, terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/kereskedelem-logisztika/senior-kulkereskedelmi-tanacsado/7306

10475