Épületkarbantartás vezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Az ABB innovatív technológiák vezető fejlesztője és szállítója az energetikai termékek, a robotika és hajtások, az ipari automatizálás és az energetikai hálózatok terén. Az innováció terén több mint 125 éves múlttal rendelkező ABB napjainkban több, mint 100 országban működik, és 147 000 főt alkalmaz.

Feladatok:

  • A projektek bevezetésének és technológiai jóváhagyási folyamatának betartása,
  • a projekt fejlődésének heti nyomon követése a mérnökséggel és a technológiai csapattal,
  • költségvetés megtervezése,
  • a jóváhagyott kiadások a beszerzési előírásoknak megfelelő lebonyolítása,
  • a közös technológiai és gyári projektmunka segítése és támogatása,
  • az OVC/RTP/EHS/Facility projektek előkészítése, vezetése és végrehajtatása,
  • az RTP jellegű minőségjavító és energiatakarékossági projektek előkészítése, vezetése, végrehajtatása,
  • folyamatban lévő épület karbantartási feladatok végrehajtásának auditálása,
  • gyári energiafelhasználás figyelése, szükség szerinti csökkentési intézkedések foganatosítása,
  • épület karbantartással összefüggő folyamatok és berendezések állapotának napi nyomonkövetése,
  • épületgépészeti berendezések, létesítmények karbantartása,
  • épület karbantartók felügyelete munkájuk koordinálása.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • erősáramú területen szerzett tapasztalat,
  • több év karbantartási területen szerzett tapasztalat és néhány év vezetői tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

A jelentkezéshez küldje el önéletrajzát az HU-allasok.ozd@abb.com e-mail címre vagy postai úton a 3600 Ózd, Dózsa György út 54 levelezési címre.

További információért hívja a (48)575-829 telefonszámot

10094