Építőipari Projektmenedzser

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 3 év
  • Iparág Építőipar, Ingatlan
  • Végzettség felsőfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol, Német

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kivitelezési projektek előkészítése
  • Kapcsolattartás a szerződött ügyfelekkel, ügyfél koordináció
  • Ügyfél igényekből műszaki specifikáció készítése
  • A szervezeten belüli projekt csapat koordinálása, feladatok elosztása, a munkavégzés koordinációja, ütemterv készítése, követése
  • A Projekten dolgozó alvállalkozók és beszállítók munkájának összehangolása, koordinációja, általános építés koordinációs feladatok ellátás
  • A kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • A Projekt átfogó pénzügyi koordinációja, budget follow-up kezelése. Pót / elmaradó munkák azonosítása, Megrendelővel való egyeztetése és adminisztrációja
  • Kapcsolattartás az illeszkedő szervezetekkel
  • Műszaki problémák kezelése

Elvárások:

  • Közép-vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, döntési, irányító- és szervező készség
  • Határozottság, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás
  • Készház vagy könnyűszerkezetes ház értékesítési és projekt menedzsment tapasztalat előnyt jelent
  • Angol és/vagy Német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Polgár

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/it-mernok/epitoipari-projektmenedzser/7228

10264