ÉPÍTÉSVEZETŐ

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem szükséges
  • Iparág Építőipar, Ingatlan
  • Végzettség felsőfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány
  • Nyelvtudás Nem szükséges
Az állás részletei:

 A BODKÖ- Bodrogközi Közmű- és Mélyépítő Kft.

közmű-, víz- és mélyépítésben jártas

új munkatársakat keres

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok építésvezető pozícióban:

 Alvállalkozók és saját munkavállalók szakszerű munkájának ütemezése,

szervezése, összehangolása, irányítása és ellenőrzése.

Kivitelezéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok napi elvégzése.

Elvárások:

Szakirányú végzettség Építőmérnök (vízépítés, útépítés)

„B” kategóriás vezetői engedély

Jó szervező és problémamegoldó készség

Önálló munkavégzés

Határozott személyiség

Előny:

Felelős műszaki vezető jogosultság megléte

Előkészítéseben, közbeszerzésben, kivitelezésben szerzett gyakorlati tapasztalat különösen út, közműépítés szakterületeken.

EKR ismerete.

Amit kínálunk:

Hosszú távú karrierlehetőség egy évtizedek óta stabil magyar cégnél

A pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem

Céges jármű és mobiltelefon használat

Külön juttatások (mozgó bér)

Felelősségteljes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, szakmai előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:

 Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Közép-Magyarország

Rugalmas munkavégzés

Motivációs levéllel, fényképes szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével a bodko@bodko.hu  e-mail címen. Bővebb információ: +36 30 963 0548

10511