Élelmiszeripari csomagoló (Mátészalka)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Élelmiszeripari csomagoló

(Mátészalka)

Feladatok:

  • Tejipari termékek gyártási folyamataiban való közreműködés
  • Késztermékek csomagolása, dobozolása
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • A feladatok szakszerű és precíz ellátása
  • Nyitottság, tanulékonyság
  • Önálló munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Vagy jelentkezzen személyesen a nyíregyházi irodában: 4400 Nyíregyháza, Nagy Imre tér 1.  Bővebb információ a +36 30 249 7938-as telefonszámon keresztül kérhető.

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/elelmiszeripari-csomagolo-mateszalka/6131

9963