CNC gépkezelő-forgácsoló (Nyírbátor)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Középfokú végzettség, Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

CNC gépkezelő-forgácsoló

(Nyírbátor)

Feladatok:

  • A forgácsoló üzemcsarnokban gyártott elemek jó minőségben történő megmunkálása
  • A szerszámok szakszerű megválasztása, állapotának megóvása
  • A CNC gépkezelő munkakörhöz kapcsolódó feladatok maradéktalan elvégzése
  • A megmunkálás során használt alkatrészek állapotának megóvása
  • Gazdaságos anyagfelhasználás

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (lakatos, NC/CNC gépkezelő)
  • A szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Műszaki szemlélet

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát! Bővebb információ +36 30 249 7938-as telefonszámon kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/cnc-gepkezelo-forgacsolo-nyirbator/918

9959