Betanított segédmunkás (Hortobágy)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Mezőgazdaság, Állattenyésztés
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Betanított segédmunkás

(Hortobágy)

Feladatok:

  • Kacsa és liba tojások lámpázása
  • Tojások forgatása, szexálása
  • Tojások keltetőbe történő bepakolása
  • A tojásból kikelt szárnyasok pakolása

Elvárások:

  • Min. általános iskola végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Érvényes tüdőszűrő
  • Magas higiéniai követelményeknek való megfelelés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Monotonitástűrés, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • Debrecenből induló céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Hortobágy

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 507 1668-as telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/betanitott-segedmunkas-hortobagy/6177

10112