Betanított munkás (Édességipar)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Marcipán tészta előkészítése formázása, csomagolása
  • Az elkészült termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • A munkavédelmi és biztonsági szabályok betartása

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Jó kézügyesség, kreativitás

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges buszjárat a miskolci Búza térről
  • Könnyű fizikai munkalehetőség
  • Dinamikus munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 886 5916-os telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/betanitott-munkas-edessegipar/6173

10078