Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

  • Munka tapasztalat Több, mint 5 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Főiskola, Egyetem
  • Nyelvtudás Angol, Német

Tudjuk, hogy a munkahely és a munkánk életünk meghatározó részei, számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Mi nem csak közvetítünk a partnerek között, de értéket is teremtünk azáltal, hogy munkánkat magas színvonalon, a jelölteket és a partnereket folyamatosan támogatva, visszajelzéseket adva végezzük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték, akik munkájukat professzionálisan látják el.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

A munkatárs feladatai:
• Az alkatrészek minőségtervezési dokumentumainak összeállítása/ APQP elvégzése QR83 szerint
• A beszállító kiválasztási folyamatban való részvétel
• Belső és vevői reklamációk elemzése, szükséges jelentések és dokumentációk összeállítása
• Az ellenőrzési módszerek meghatározása (pl. SPC, a vizsgálat súlyossága, mérési módszer, mérőeszköz stb.)
• Döntéshozatal a minőség korlátozásáról és a különleges esetekről
• Intézkedések elindítása és nyomon követése (például utómunkálás, szállítások felfüggesztése)
• A minőségügyi megbeszélések előkészítése és levezetése a beszállítókkal
• A minőségi követelményekkel kapcsolatos intézkedések kezdeményezése és ellenőrzése a beszállítóknál
• Belső és külső auditok tervezése, végzése és dokumentálása
• Az ellenőrző személyzet utasítása és segítségnyújtás a problémás esetekben

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:
• Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy hasonló területen szerzett végzettség
• Jó írásbeli és szóbeli angol és/vagy német nyelvtudás
• MS Office erős felhasználó szintű ismerete
• Szervezői készségek, elemzőképességek
• Minőség iránti elkötelezettség
• Önálló kezdeményezési készség, rugalmasság
• Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
• Utazási hajlandóság

Előny:
• SAP felhasználó szintű ismerete
• Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Heves megye

Szükséges szakképzettség
•Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
•Felsőfokú műszaki, villamosmérnök

Szükséges nyelvismeret
•Angol; Középfok
•Német; Középfok

Ágazat
•Mérnök
•Műszaki

Szerződés típusa
•Teljes munkaidő

Ügyintéző
•Szomolya Klára

8977