Vevői minőségbiztosítási mérnök

  • Munka tapasztalat Szükséges, Minimum 3 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelvtudás Angol
Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:
• Vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
• Vevői auditokon és látogatáson történő részvétel
• Vevői, ill. külső és belső rendszer auditokra történő felkészülés
• Vevői reklamációk kezelése
• Termék bevezetésében és változtatásban történő aktív részvétel a vevői követelményeket képviselve
• Minőségügyi statisztikák vezetése
• Prezentáció készítés a vevő, ill. a vezetőség felé

Ön az ideális jelölt, ha:
• Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
• Rendelkezik minimum 3 év autóipari, vagy min. 5 év egyéb műszaki tapasztalattal
• Tárgyalóképes angol nyelvtudása van
• Jó kommunikációs készséggel rendelkezik (vevői kapcsolattartás, tárgyalás)
• Szeret csapatban dolgozni
• Ismeri a következő minőségügyi eszközöket (PPAP, FMEA, CP, 8D, 5 WHY, PDCA)
• Jó szervező-és problémamegoldó
• Önállóan és precízen tud dolgozni
• Előnyt jelent: multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, autóiparban szerzett tapasztalat
• IATF 16949 autóipari szabvány ismerete

Amit kínálunk:
• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Rugalmas munkaidő
• Hosszútávú karrierlehetőségek
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

9200