Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Az állás részletei:

A következő feladatok várnak Önre:

• Felelősség a beszállítókkal kapcsolatos műszaki és minőségi témákért, mint például a műszaki reklamációk 8D támogatása, folyamatok és alkatrészek jóváhagyatása, minőségbiztosítási workshopok és műszaki megbeszélések szervezése, valamint a minőségi hibákat megelőző tervezés
• A lehetséges jövőbeli beszállítók értékelése
• A beszállítók műszaki értékelése gyártási és minőségi szempontból
• Beszerzési döntések előkészítése
• Minőségi eltérések esetén komplex elemzések (műszaki és szerkezeti) készítésének koordinálása
• Együttműködés a beszerzési és minőségbiztosítási osztályokkal

Ön az ideális jelölt, ha:

• Műszaki területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezik
• Minimum 3-4 éves tapasztalata van (beszállító) minőségbiztosítási mérnökként vagy beszállítói minőség fejlesztőként vagy hasonló, az autóiparban szerzett tapasztalata van
• A minőségbiztosítási módszerek és eszközök használatában szerzett tapasztalata van, ami származhat belső minőségbiztosítási területről vagy vevői minőségbiztosításból is.
• Autóiparban szerzett tapasztalattal rendelkezik olyan folyamatok terén, mint a présöntés, műanyag fröccsöntés, összeszerelés stb.
• Kiváló analitikai készségekkel rendelkezik
• Jó kommunikációs és szervező készsége van
• Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség jellemzi
• Tesztlaboratóriumban szerzett tapasztalata van
• Utazási hajlandósága van
• A Microsoft Office eszközök magas szintű ismeretével rendelkezik
• Tárgyalóképes angol nyelvtudása van, emellett a német előnyt jelent

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
• Rugalmas munkaidő
• Hosszútávú karrierlehetőségek
• Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, stb.)
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása
• Munkatársi kedvezmények városszerte
• Munkatársi és családi rendezvények

9200