Automatizálási projektvezető

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 5 év
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség felsőfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Irányítástechnikai kivitelezési projektek teljeskörű műszaki, pénzügyi irányítása és ellenőrzése
  • Ütemterv szerinti megvalósításának felügyelete
  • Kiviteli tervdokumentációk alapján ütemtervek és erőforrás tervek összeállítása
  • A kivitelezési projekt lebontása rész feladatokká, az azokban résztvevő munkatársak számára, koordinálva és egyeztetve a szervezetek vezetőivel, (pl.: szoftverfejlesztő, projekt előkészítő, végdokumentáló)
  • Projektek végrehajtási ideje alatt felvetődő új megrendelői igények kezelése, műszaki megoldási javaslat kínálása a megrendelő számára
  • A cég képviselete műszaki és pénzügyi kérdésekben a megrendelői, alvállalkozói és beszállítói oldalon
  • A telephelyének vezetése

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (villamosmérnök, automatizálási mérnök)
  • Vezetői képesség (9 – 10 fő)
  • Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Előny az Olaj- és Gázipari tapasztalat, irányítástechnikai rendszerek ismerete (DCS, PLC,terepi eszközök…stb)
  • Önálló, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet, szervezőképesség
  • Jó kommunikációs képesség, csapatszellem
  • Kreatív, fiatalos gondolkodásmód
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól és kompetenciától függő versenyképes jövedelemcsomagot (alapbér, prémium, cafetéria, autó)
  • Önálló, kreatív, nagy szabadságfokot biztosító munkakört,
  • Ténylegesen családias légkört és modern infrastruktúrát
  • Innovatív gondolkodású csapatszellemet

Munkavégzés helye:

  • Békés megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/it-mernok/automatizalasi-projektvezeto/9371

10645