Automatizálási projekt technikus

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Minimum 2 év
  • Iparág IT, informatika
  • Végzettség Szakirányú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A cég által megpályázott, elnyert projektek előkészítése
  • Műszaki- és kereskedelmi ajánlatok összeállításában való közreműködés
  • Anyagrendelések lebonyolítása, beszállítók versenyeztetése
  • A kivitelezési tevékenység műszaki támogatása, felmérések elvégzése
  • Eszközállomány műszaki megfelelőség vizsgálata
  • Az adott projekthez tartozó raktározási és/vagy a beépítés helyszínére történő logisztika megtervezése
  • A projektek során felmerült módosítások, kiegészítések, pótmunkák költségvetésének elkészítése a projektvezetők műszaki adatszolgáltatása alapján

Elvárások:

  • Gyengeáramú technikusi végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2 – 3 éves tapasztalat,( előny az Ipari kivitelezői tapasztalat)
  • Önálló, precíz munkavégzés, szervezőképesség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • B típusú jogosítvány,

 Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól és kompetenciától függő versenyképes jövedelemcsomagot (alapbér, prémium, Cafetéria)
  • Rugalmas munkaidő
  • Családias légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség

 Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

 Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/it-mernok/automatizalasi-projekt-technikus/4077

10080