Automatagép-kezelő, gépbeállító

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Ipar, termelés
  • Végzettség Általános iskola , Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Az ABB innovatív technológiák vezető fejlesztője és szállítója az energetikai termékek, a robotika és hajtások, az ipari automatizálás és az energetikai hálózatok terén. Az innováció terén több mint 125 éves múlttal rendelkező ABB napjainkban több, mint 100 országban működik, és 147 000 főt alkalmaz.

Feladatok:

  • Felelős az elvárt darabszám legyártásáért,
  • betartja az ellenőrzési és gyártási utasítást,
  • értesíti a karbantartást hiba esetén,
  • felelős a a gép állagának megőrzéséért,
  • felelős a munkahely tisztán tartásáért,
  • kezeli a göngyölegeket,
  • felelős az általa használt gépek, berendezések balesetveszély-mentes állapotban való átadásáért.

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség, vagy alapfokú végzettség és 2 év releváns tapasztalat,
  • műszaki alapismeretek,
  • csapatjáték.

A jelentkezéshez küldje el önéletrajzát az HU-allasok.ozd@abb.com e-mail címre vagy postai úton a 3600 Ózd, Dózsa György út 54 levelezési címre.

További információért hívja a (48)575-829 telefonszámot.

10089