Külkereskedelmi ügyintéző

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Angol

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Külkereskedelmi divízió adminisztratív feladatainak ellátása
  • Megrendelések felvétele, kimenő számlák kiállítása
  • Külkereskedelmi osztály munkájának támogatása
  • Partneradatok kezelése, karbantartása
  • Fuvarok szervezése, nyomon követése

Elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs, tárgyaló-és kapcsolatteremtő készség
  • Számítógépes (Office) ismeretek
  • Felelősségteljes munkavégzés, precizitás, terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/kereskedelem-logisztika/kulkereskedelmi-ugyintezo/7305

10476