Árufeltöltő (Raktáráruház)

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Szállítás, szállítmányozás
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A beérkező áru feltöltése a raktárhelyiségben kijelölt polcokra
  • A termékek fogyásának figyelése, pótlása
  • Az áru szavatossági idejének folyamatos ellenőrzése és lejáratának közlése

Elvárások:

  • Középszintű iskolai végzettség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 886 5916-os telefonszámon keresztül kérhető!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/kereskedelem-logisztika/arufeltolto-raktararuhaz/5119

9935