Adminisztrátor

Teljes munkaidős
  • Munka tapasztalat Nem feltétel, de előny ha van
  • Iparág Humánerőforrás
  • Végzettség Középfokú végzettség
  • Nyelvtudás Nem szükséges

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Munkavállalók belépésével kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Bérügyi dokumentációk rendszerezése, ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal
  • Kollégák munkájának támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős informatikai ismeretek (MS Word és Excel)
  • Megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség
  • Monotónia-tűrő képesség, csapatszellem

Előny:

  • Bérügyi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részmunkaidős munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Jelentkezés a következő linken: https://www.hsakft.hu/hu/allasok/hr-ugyfelszolgalat-ssc/adminisztrator/5118

9936