Adatbázis-kezelő

A Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyomtatott és online média területén piacvezető Inform Média Lapkiadó Kft. az alábbi feltételekkel keres adatbázis-kezelő munkatársat.

Feladatok:

• Az értékesítést támogató rendszerben új ügyfél rögzítése, adatok
módosítása, ügyféladatok aktualizálása, riportok készítése,
kampányok kiosztása, szűrések készítése, céllisták készítése,
adatbázis-tisztítás, duplikáció szűrés.
• Értékesítési részleg támogatása: ügyfelek felkutatása, címlisták
készítése a megadott paraméterek szerint.
• Az értékesítési vezető adminisztratív feladatokkal való
támogatása.

Elvárások:
• Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
• Önálló, pontos, precíz, gyors munkavégzés
• Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office)

Amit nyújtunk:
• Versenyképes fizetés
• Dinamikus csapat
• Barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Nyíregyháza.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével a hr@inform.hu e-mail-címre.

9215